DOLAR 27,1234 0.46%
EURO 28,8804 0.36%
ALTIN 1.674,830,07
BITCOIN 724577-1,12%
İstanbul
23°

AÇIK

16:29

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

kamera sistemleri fiyatları
Güneş enerji sistemleri, solar enerji, toptan güneş enerji sistemleri, toptan güvenlik kamera
Buz Lazer Epilasyon Nedir, Uygulaması Nasıl Yapılır?

Buz Lazer Epilasyon Nedir, Uygulaması Nasıl Yapılır?

Buz Lazer Epilasyon Nedir, Uygulaması Nasıl Yapılır? Buz Lazer Epilasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli ?

ABONE OL
Mayıs 15, 2021 13:09
Buz Lazer Epilasyon Nedir, Uygulaması Nasıl Yapılır?
0

BEĞENDİM

ABONE OL
kamera sistemleri fiyatları
Haberi Oylayın

Buz Lazer Epilasyon
Buz lazer epilasyon en genel tanımı ile buz lazer teknolojisi ile tüylerden kurtulma yolu olarak adlandırılabilmektedir. Buz lazer enerjisi ile tüylerden sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kurtulmayı sağlayan lazer epilasyon, lazer ışığının tek dalga boyutunda düz bir demet şeklinde yayılması ile kıl köklerinin dondurulmasını ifade edilebilmektedir. Lazer epilasyon ile tüylerinden kurtulmak isteyen kişilere milisaniyelik atışlar uygulanarak melonin pigmenti dondurulmaktadır. Bu da kılın çevresindeki dokuya herhangi bir zarar vermeden kıl kökünü güçsüzleştirilmesini dondurulmasını sağlamaktadır.
Lazer Epilasyon Vücudun Hangi Bölümlerine Yapılabilmektedir?
Lazer epilasyon aslında vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Genital bölge, bikini bölgesi, kol altı, kol, bacak, göbek, sırt, dudak üstü tüyleri gibi bölgelere uygulanan lazer epilasyondan başarılı sonuç elde edilebilmesi için uygulamanın yapılacağı bölgede tüylerin koyu renkli ve kalın olması gerekmektedir. Aksi takdirde bölgeye lazer uygulama yapılamaz ve tüylerden kurtulma söz konusu olamaz.
Buz Lazerin Avantajları
Buz lazer uygulamaları neredeyse ağrısızdır. Çoğu hasta, tedavi edilen bölgede sadece hafif bir ısınma hissi yaşar ve biraz da çok hafif bir batma ve iğne hissi hisseder. Diğer lazer sistemleri, hafiften çok acıya kadar kendileriyle ilişkili farklı ağrı seviyelerine sahiptir!
Lazer sisteminin kullandığı soğutma yöntemini, tedavi konforu ve güvenliğini büyük ölçüde etkileyen bu faktörlerden dolayı dikkate almak önemlidir. Tipik olarak 3 farklı soğutma yönteminden 1’i modern lazer epilasyon sistemlerine yerleştirilmiştir.
Profesyonel Buz Lazer Epilasyon Yöntemi
Bireyler lazer epilasyon yöntemlerine başvururken kıl köklerinden tamamen kurtulabileceklerini düşünmektedir. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Kıl köklerinden %100 değil %90’a kadar kurtulmak mümkündür. Özellikle zayıf kökleri lazer cihazının görebilmesi mümkün değildir.

Kamera Sistemleri Fiyatları
Kamera Sistemleri Fiyatları

En az 10 karakter gerekli
Kamera Sistemleri Fiyatları