DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 1945395-0,35%
İstanbul

KAPALI

13:21

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Tuncay Özkan: “Biz hiçbir gizli işin içinde olmayız. Bayrağımız ve vatanımız kırmızı çizgimizdir.

Tuncay Özkan: “Biz hiçbir gizli işin içinde olmayız. Bayrağımız ve vatanımız kırmızı çizgimizdir.

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan, “Biz hiçbir gizli işin içinde olmayız. Bayrağımız ve vatanımız kırmızı çizgimizdir. Bizim PKK ile hiçbir işimiz yoktur, görülecek hesabımız vardır” açıklamasını yapt

ABONE OL
Nisan 27, 2023 16:11
Tuncay Özkan: “Biz hiçbir gizli işin içinde olmayız. Bayrağımız ve vatanımız kırmızı çizgimizdir.
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kamera Sistemleri Fiyatları
Kamera Sistemleri Fiyatları

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, bugün Twitter hesabından bir video paylaştı. Paylaşımında “Biz hiçbir gizli işin içinde olmayız. Bayrağımız ve vatanımız kırmızı çizgimizdir. Bizim PKK ile hiçbir işimiz yoktur, görülecek hesabımız vardır” açıklamasını yapan Tuncay Özkan, şunları söyledi:

“PKK ile HDP ile hiçbir işimiz yok. PKK ile birlikte olanlar, şeytanla yatağa girenler, çarpılarak çıkanlar onlar. Habur’dan geçişleri biz sağlamadık. Oslo’da görüşmeleri biz yapmadık. PKK ile oturup görüşme yapan biz değiliz. PKK ile oturup anlaşma yapan biz değiliz. Hendekleri kazdıran, Güneydoğu’yu ateş çemberinin içine koyan, Güneydoğu’da insanları birbirine kırdıran biz değiliz. Biz gizli saklı hiçbir şey yapmayız. Biz her şeyi haklın önünde yaparız. Halkın gözünün önünde yaparız.

Bizim ne PKK ile ne HDP ile asla bir ilişkimiz olamaz. Biz gizli hiçbir ilişki içinde bulunmayız. Bizim her şeyimiz açıktır. Biz milliyetçiliği, halkçılığı, devletçiliği kendine ilke olarak edinen bir partiyiz. Bizden bu topraklarda Kuvayı Milliye’ye, Misak-ı Milli’ye aykırı en küçük bir şey olamaz. Biz kırmızı çizgimiz olarak bayrağımızı ve vatanımızı önümüze koyup, öyle yürüyoruz. Kimse bizden bunun aksine bir şey bekleyemez.

Biz bu ülkede; Misak-ı Milli’nin de Kuvayı Milliye’nin de tam bağımsızlığın da bölünmez bütünlüğünün de vatanın sahibiyiz. PKK ile HDP ile ilişki konusunda bize söylenen, bize suçlayarak getirilen hiçbir şeyi kabul etmeyiz.

HDP, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yasal bir parti. O partiyle, diğer partilere nasıl ilişkimiz varsa öyle bir ilişkimiz var. Ancak PKK ile ilişkilendirmek bizi, bize yapılabilecek en ağır hakarettir. Bunu reddederiz. Bunu yapanların yüzüne boş bir eldiven gibi fırlatır atarız. Bizim PKK ile hiçbir işimiz yoktur. PKK ile görülecek hesabımız vardır. Bu kadar net söylüyorum.”

En az 10 karakter gerekli
Kamera Sistemleri Fiyatları