DOLAR 32,4950 0.14%
EURO 34,7451 0.04%
ALTIN 2.489,791,13
BITCOIN 20715333.99573%
İstanbul
16°

HAFİF YAĞMUR

SABAHA KALAN SÜRE

Süleymancılar Yerel Seçimde Kimi Destekleyecek ?

Süleymancılar Yerel Seçimde Kimi Destekleyecek ?

Türkiye'nin en büyük 2. tarikatlarından Süleymancılar tarikatı, Ekrem İmamoğlu'na destek açıkladı.

ABONE OL
Mart 30, 2024 22:39
Süleymancılar Yerel Seçimde Kimi Destekleyecek ?
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kamera Sistemleri Fiyatları
Kamera Sistemleri Fiyatları

Türkiye’nin en büyük 2. tarikatlarından Süleymancılar tarikatı, Ekrem İmamoğlu’na destek açıkladı. Süleymanlı haber’de yayınlanan haberde bazı konulara dikkat çekildi;

Allah’ın selamı , rahmeti , bereketi , inayeti cümlemizin üzere olsun kıymetli okuyucularımız. Gerçek Süleymanlıların Buluşma Noktası olan Süleymanlı Haber olarak 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde , Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı Sayın KEMAL KILIÇDAROĞLU ‘nu destekleyeceğimizi tüm gerekçeleri ile sizlere duyurmuştuk.

2023 yılında gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri ile ilgili tüm değerlendirmelerimizi objektif bir biçimde Süleymanlı Haber ekibi olarak siz okuyucularımız için yapmıştık. Bununla birlikte 2023 yılı seçimlerinde öngördüğümüz bir çok husus, seçimlerden hemen sonra vuku bulmaya ve vatandaşlarımıza yansıtılmaya başlanarak vatandaşlarımız bitap düşürülmeye devam edilmektedir. Dileyen kardeşlerimiz Süleymanlı Haber web sitemizden konu ile alakalı tüm yazı ve görüşlerimizi okuyabilirler.

Ramazan ayı münasebeti ile siyasi tartışmaların içerisine girmenin uygun olmadığını belirtmek isteriz. Ancak meydanın gücünü elinde tutanların tuzaklarına karşı halkımızı 2023 seçimlerinde elimizden geldiğince (Süleymanlı Haber web sitemiz ile sosyal medya hesaplarımız vesilesi ile) 1 Milyon’dan fazla ziyaretçi ve takipçilerimize ulaşılmış , fikir ve görüşlerimiz olması gerektiği şekilde tüm gerçekliğiyle anlatılmıştır.

Mevcut AKP iktidarının siyasi oyunlarına siz değerli kardeşlerimizin kanmamasını rica etmekte ve özellikle Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Sayın Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Sayın Ekrem İmamoğlunu’nu Süleymanlı Haber ailesi olarak destekleyeceğimizi belirtiriz. Süleyman Hilmi Tunahan Üstazımıza bağlı olanların bir Siyasi Partisi veya bir siyasi partinin bünyesine girmesi gibi bir durumun asla söz konusu olmadığını vurgulamayı da görevimiz biliriz.

Her görüşten vatandaşımızın web sitemizi takip ettiğini ve Süleyman Hilmi Tunahan Üstazımıza Gönül verdiğinin farkında olmakla birlikte , Türkiye Cumhuriyet’inde şartlar ve durum neyi gerektiriyor ise Süleymanlı Haber Ailesi de bu şartların doğrultusunda seçim yaptığımızı kardeşlerimiz gayet iyi bilmektedirler. Mevcut hükümetin 25 yıldır iktidar ve güç elinde olmasına rağmen , yapması gerektiği halde yapmadıkları vaatleri 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde vadetmeleri vahim bir durumdur. Bu vaatlerin aynı zamanda birçoğu Mahalli İdareler Seçimleri ile alakalı olmadığı gibi, ülkemizin de ekonomik , siyasi , eğitim ve diğer birçok alanda geri kaldığının da göstergesidir.

Adalet ve Liyakatın günden güne yok olduğu ve devletimizin imkanlarının israf edildiği bir dönemde Süleymanlı Haber Ailesi olarak AKP hükümetini desteklemeyeceğimizi siz kıymetli kardeşlerimize önemle , tekrar tekrar belirtmekteyiz. Yapılan bu bilgilendirmemizin tüm Süleymanlı Haber Ailesini bağladığını önemle duyuruyoruz. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinin başta ülkemize hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ederiz.

İçerik hoşunuza gitti mi?!
[Oy: 0 Yıldız: 0]

En az 10 karakter gerekli