DOLAR 27,5064 0.18%
EURO 28,8682 0.14%
ALTIN 1.610,16-0,18
BITCOIN 759490-1,52%
İstanbul
19°

HAFİF YAĞMUR

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

kamera sistemleri fiyatları
Güneş enerji sistemleri, solar enerji, toptan güneş enerji sistemleri, toptan güvenlik kamera
Sildegra 100 mg tablet ne işe yarar? Sildegra 100 mg yorumlar

Sildegra 100 mg tablet ne işe yarar? Sildegra 100 mg yorumlar

ABONE OL
Temmuz 28, 2023 18:58
Sildegra 100 mg tablet ne işe yarar? Sildegra 100 mg yorumlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL
kamera sistemleri fiyatları
5/5 - (1 vote)

Sildegra 100 mg tablet ne işe yarar? Sildegra 100 mg yorumlar

SİLDEGRA film tabletler 50 mg sildenafı l içeren, mavi renkte, kokusuz, beşgen, bir tarafında “SLD 50” baskı l ı film tablet olarak, 4 tablet içeren ambalajlar halinde sunulmaktadır
SİLDEGRA fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna dahildir. Penisteki kan damarları nı n gevşemesine yardımcı olarak cinsel uyarı sırasında kanın penise akımını sağlamak suretiyle etki gösterir.

SİLDEGRA sadece cinsel yoldan uyarılmanız durumunda doğal yolla sertleşme (ereksiyon) oluşmasına yardım eder. Sertleşme sorunumuz yoksa SİLDEGRA kullanmamalısınız. Sertleşme sorunu, bir erkekte cinsel aktivite için gerekli, penis sertleşmesinin sağlanamaması
veya sertliğin korunamamasıdır. SİLDEGRA  kadınları n kullanımı için değildir.

SİLDEGRA  kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Sertleşme sorununu, buna yol açabilecek olası sebepleri ve uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuz tarafından kullandığınız bütün ilaçların ve hastalıklarınızın bilinmesi gereklidir.
Cinsel aktivite, kalp ile ilgili sorunlar için belirli bir derecede risk teşkil eder. Bu nedenle sertleşme sorununuza yönelik bir tedaviye başlamadan önce doktorunuzca kalp ve damar
sisteminizin durumu değerlendirilmelidir.

SİLDEGRA’yı aşağıdaki durumlarda KULLANMAYINIZ

SİLDEGRA®’nin etken maddesi olan sildenafil veya diğer bileşenlerine karşı alerjik bir reaksiyonunuz (hassasiyetiniz) varsa; Amil nitrat veya bütil nitrat gibi nitrik oksit açığaçı karan veya nitrat içeren (Nitrogliserin, isosorbid mononitrat, isosorbid nitrat, pentaeritritol tetranitrat, eritritol tetranitrat, isosorbid dinitrat / fenobarbital gibi) herhangi bir ilaç kullan ı yorsanız SİLDEGRA kullanmayınız.

Bu ilaçlar, sıklıkla göğüs ağrısı ile kendini gösteren bir kalp ve damar hastalığının (anjinapektoris) tedavisi için kullanılan ilaçlardır. SILDEGRA bu ilaçlar ı n etkilerinde ciddi bir artışa neden olabilir. Bu ilaçlardan birini kullanıyorsanız doktorunuza söyleyiniz. Emin değilseniz doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

Görme kaybına veya görme bozukluğuna neden olabilen Non-arteritik anterior iskemik optik nöropati (NAION) hastalığınız varsa.
• Kalbiniz ile ilgili bir sorununuz varsa; Doktorunuz kalbinizin seksüel aktivitenin getireceği ek yükü kaldırıp kaldıramayacağını dikkatle değerlendirmelidir.
• Ağır bir karaciğer veya kalp sorununuz varsa;
• İnme veya kalp krizi geçirdiyseniz veya tansiyonunuz (kan basıncnız) düşükse.
• Retinitis pigmentoza gibi az görülen belirli bir kalıtsal göz hastalığınız varsa.

SİLDEGRA’yı aşağıdaki durumlarda DİKKATLİ KULLANINIZ

kamera sistemleri fiyatları

SİLDEGRA’nin geçici olarak tansiyonunuzu (kanbasıncınızı ) düşürücü etkileri olabilir. Çoğu kimsede bu durumun ilgili sonuçları azdır ya da hiç yoktur. Ancak özellikle tansiyon düşüşlerine hassas, kalp damarlarında tıkanma ile veya vücudun tansiyonu (kan basıncının) kontrolünde ciddi bozulma ile kendini gösteren nadir hastalıkları olan kişilerde cinsel aktiviteye eşlik edecek bu etkilerin doktorunuzca değerlendirilmesi gerekir.

Orak hücre anemisi (kırmızı kan hücrelerindeki bir anormallik), lösemi (kan hücrelerinin kanseri), multiplmyelom (kemik ili ği kanseri) veya peniste herhangi bir hastalı k veya biçim bozukluğunuz varsa. sertleşme sorununuz için ilaç kullanırken bu durumlar özel dikkat gerektirebilir.
• Mide ülseriniz veya bir kanama bozukluğunuz (hemofili gibi) varsa.
• Görmenizde ani bir azalma veya görme kaybı yaşarsan ı z S İLDEGRA kullanmayı durdurunuz ve derhal doktorunuza bildiriniz.
• Duymanızda ani bir azalma veya sağırlık yaşarsan ı z SİLDEGA kullanmayı durdurunuz ve derhal doktorunuza bildiriniz.

Sildegra Alkolle Alınır mı?

SİLDEGRA ile birlikte sertleşme sorunu için kullanılan başka ilaçlar kullanmamalısınız. SİLDEGRA’nın yiyecek ve içecek ile kullanılması SİLDEGRA yiyecek ve içeceklerle birlikte alındığında etki göstermesi biraz daha uzun
sürebilir. Fazla alkol alınması , sertleşme yeteneğini geçici olarak azaltabilir. İlacınızdan maksimum fayda sağlamak için, cinsel aktiviteden önce fazla miktarda alkol tüketmeyiniz

Kamera Sistemleri Fiyatları
Kamera Sistemleri Fiyatları

En az 10 karakter gerekli
Kamera Sistemleri Fiyatları