DOLAR 27,1239 -0.03%
EURO 28,8860 -0.08%
ALTIN 1.677,240,18
BITCOIN 721478-1,34%
İstanbul
24°

KAPALI

13:02

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

kamera sistemleri fiyatları
Güneş enerji sistemleri, solar enerji, toptan güneş enerji sistemleri, toptan güvenlik kamera
Erdoğan’dan Filistin’e Destek için bayramda Dünya liderleriyle görüşmelerine devam etti

Erdoğan’dan Filistin’e Destek için bayramda Dünya liderleriyle görüşmelerine devam etti

ABONE OL
Ağustos 10, 2021 19:18
Erdoğan’dan Filistin’e Destek için bayramda Dünya liderleriyle görüşmelerine devam etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL
kamera sistemleri fiyatları
Haberi Oylayın

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Filistin’e Destek için bayramda Dünya liderleriyle görüşmelerine devam etti, Her zaman Filistin’in yanında olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünya Liderleriyle Şunları Konuştu

Cumhurbaşkanı

Libya Millî Birlik Hükûmeti Başbakanı Abdülhamid Dibeybe ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Libya Başbakanı Abdülhamid Dibeybe görüşmede, karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulundu.

İkili ilişkiler ile bölgesel gelişmelerin de değerlendirildiği görüşmede, İsrail’in Kudüs, Mescid-i Aksa, Gazze ve Filistinlilere yönelik saldırıları da ele alındı.

Cumhurbaşkanı  Nijerya Cumhurbaşkanı Muhammed Buhari ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Nijerya Cumhurbaşkanı Buhari, görüşmede, karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin’e yönelik saldırıları dolayısıyla uluslararası camianın hukuk, adalet ve vicdan yoksunu İsrail’e gereken dersi vermesi için çabaladıklarını, Nijerya’nın da bu haklı davada Filistinlilerle dayanışma göstereceğine inandığını ifade etti.

Irak Başbakanı Mustafa Kazımi ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Irak Başbakanı Kazımi karşılıklı bayram tebriğinde bulundu ve İsrail’in Kudüs, Mescid-i Aksa, Gazze ve Filistinlilere yönelik saldırılarını ele aldı.

Cumhurbaşkanı Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov, karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulundu.
Erdoğan, Mescid-i Aksa, Gazze ve Filistinlilere saldıran İsrail’e gereken dersin verilmesi amacıyla uluslararası alandaki girişimlerinde Kırgızistan’ı da yanlarında görmek istediklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Malezya’nın eski Başbakanı Mahathir Muhammed ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Muhammed’in karşılıklı olarak bayram tebriğinde bulunduğu görüşmede, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları ve baskıları da ele alındı.

Cumhurbaşkanı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile KKTC Cumhurbaşkanı Tatar görüşmede, karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulundu.

kamera sistemleri fiyatları

Cumhurbaşkanı Pakistan Başbakanı İmran Han ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Türkiye-Özbekistan ilişkilerinin ele alındığı görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev karşılıklı olarak Ramazan Bayramı tebriğinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Kuveyt Emiri Şeyh Nevvaf el-Ahmed el-Cabir es-Sabah ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

 

Kamera Sistemleri Fiyatları
Kamera Sistemleri Fiyatları

En az 10 karakter gerekli
Kamera Sistemleri Fiyatları